Ražotājs
 
Pirkumu grozs
0 preču
 

Saistību atruna

Saistību atruna

1. Iepirkšanās kārtību interneta veikalā Aktivaatputa.com nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu".

2. Saistību atruna ir saistoša jebkuram interneta veikala  Aktivaatputa.com lietotājam un ir spēkā, veicot pasūtījumu jebkurā veidā – reģistrējoties mājas lapā un aizpildot pasūtījuma formu, pa tālruni, e-pastu vai izmantojot iespēju Viesa pirkums.

3. Reģistrējoties  Aktivaatputa.com mājas lapā, klients apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai varētu izpildīt klienta pasūtījumu un preču piegādi.

4. Aizpildot pasūtījuma formu mājas lapā, klients piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti tikai un vienīgi ar klienta reģistrāciju un pasūtījuma apstrādi.

5. Preces cenas norādītas ar PVN. Ja izmantojat iespēju preci saņemt ar Latvijas pasta, Omniva pakomāta vai kurjerdienesta starpniecību, apmaksu veiciet pēc rēķina ar sūtīšanas izmaksām saņemšanas Jūsu norādītajā e-pastā.

6. Aktivaatputa.com patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients nav veicis preces apmaksu.

7. Cenas un preču piedāvājums veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma.

8. Aktivaatputa.com ievietoto un redzamo preču cenām, aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Preču parametri vai komplektācija var tikt mainīti.

9. Elektroniskās cigaretes un ar tām saistītās lietas netiek pārdotas jaunākiem par 18 gadiem.

Distances pirkuma līgums

Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2002.gada 30.maija noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

1. Katrs pircējs var izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā, ja Prece vai pakalpojums neatbilst līguma noteikumiem. Pēc Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 14. panta:

(1) Prece neatbilst līguma noteikumiem, ja: 

1) tā neatbilst normatīvajos aktos vai normatīvtehniskajos dokumentos noteiktajām prasībām, kā arī parasti izvirzāmām prasībām — tai nepiemīt īpašības un izpildījums, kāds parasti piemīt tāda paša veida precēm un kādu patērētājs var pamatoti gaidīt, ņemot vērā preces raksturu; 

2) tā nav derīga mērķiem, kādi paredzēti normatīvtehniskajos dokumentos vai tehniskajā pasē, bet, ja tādu nav, — mērķiem, kādiem tāda paša nosaukuma un apraksta preces parasti tiek izmantotas; 

3) tā nav derīga mērķiem, kuriem patērētājs izvēlējies preci un par kuriem tas tieši vai netieši paziņojis pārdevējam, slēdzot līgumu, izņemot gadījumus, kad pārdevējs pārdošanas laikā nevarēja saprast šādus speciālus mērķus un patērētājam nebija pamatota iemesla paļauties uz pārdevēja kompetenci un spriedumu; 

4) tā neatbilst īpašībām vai tās komplektācija neatbilst tai komplektācijai, kādas līguma slēgšanas vai piedāvājuma izteikšanas laikā pārdevējs uzrādījis ar preču paraugiem vai modeļiem; 

5) tā nav iesaiņota, bet iesaiņojums ir nepieciešams, lai pasargātu preci no bojājumiem vai bojāšanās; 

6) par to sniegta maldinoša, nepatiesa, nepilnīga vai neskaidra (nesalasāma) informācija vai tā nav sniegta vispār un tāpēc preci nav iespējams lietot paredzētajam nolūkam vai arī tā rada vai var radīt apdraudējumu patērētāja mantai, veselībai, dzīvībai vai videi; 

7) tā ir viltota. 

2. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu, „atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību”.

3. Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja:

Prece tiek atgriezta nebojāta un pilnā komplektācijā, uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu un garantijas talonu;

Tā nav higiēnas prece (kā piemēram, kārtridži, vienreizējās cigaretes); 

4. Jums ir tiesības nepieņemt preci preces piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums, vai arī tā pēc izskata un iepakojuma varētu neatbilst Jūsu pasūtītajai.

5. Aktivaatputa.com mājas lapā publicētie noteikumi ir līguma sastāvdaļa.

6. Atteikumu tiesību gadījumā, par preces atgriešanu sazinieties aktivaatputa.com@gmail.com.

 7. Atsakoties no preces, nauda par preces piegādi netiek atmaksāta.

8. Tuvāku informāciju par patērētāju tiesībām un kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu Jūs variet iegūt  http://www.ptac.gov.lv/

Garantijas nosacījumi

1. Visām Aktivaatputa.com pirktajām precēm, izņemot iztvaicētājus, tiek dota ražotāja / izplatītāja garantija 3 mēneši. Iztvaicētājiem garantija netiek dota, jo lietošanas ilgums ir atkarīgs no tvaicēšanas paradumiem. Pirms preces lietošanas lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un garantijas nosacījumus. Ņemot vērā, ka elektronisko cigarešu komplektācijā tiek izmantotas daļas, kuras ir paredzētas ierobežotam lietojumu skaitam un ir pakļautas dabīgam nolietojumam, baterijām ir pieļaujams resursa samazinājums par 20% mēnesī no sākotnējā resursa.

2. Garantija ir spēkā, ja precei tiek uzrādīts pirkuma apliecinošs dokuments (čeks, pavadzīme, kvīts) un iepakojums. 

3. Ja Jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrības par preces garantiju, droši sazinieties ar mums, un mēs ar prieku Jums palīdzēsim!

4. Garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:
Prece ir patvaļīgi remontēta;
Precei radušies bojājumi, kurus izraisījusi ūdens, vielu, šķidrumu, svešķermeņu vai kukaiņu nokļūšana preces iekšienē;
Precei ir radies bojājums ražotāja noteiktajiem standartiem neatbilstoša barojošā sprieguma;
Prece ir lietota ar nestandarta piederumiem vai rezerves daļām;
Precei ir radušies bojājumi strauju temperatūras svārstību, citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ (putekļi, netīrumi, mitrums u.c.);
Precēm nav veikta regulārā apkope;
Preces bojājums radies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce);
Prece, kas paredzēta personiskām (sadzīves, ģimenes) vajadzībām, izmantota peļņas gūšanai, ražošanas vajadzībām vai citiem neatbilstošiem mērķiem;
Netiek ievēroti lietošanas instrukcijā minētie preces uzstādīšanas un lietošanas noteikumi;
Preces sērijas numurs ir izmainīts, izdzēsts vai to nav iespējams noteikt.

5. Garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz preces dilstošām detaļām, dabīgo nolietojumu, papildus piederumiem, aksesuāriem un barošanas elementiem, kas ietilpst preces komplektācijā (piemēram: akumulatori, lādētāji).