Ražotājs
 
Pirkumu grozs
0 preču
 

Elektroniskās cigaretes

 

Elektroniskās cigaretes

Aktivaatputa.com elektroniskās cigaretes veikalā atradīsiet plašāko elektronisko cigarešu piedāvājumu Latvijā.

Kvalitatīvas e-cigaretes no pasaules vadošajiem ražotājiem. Labākos elektroniskās cigaretes uzpildes šķidrumus no Eiropas, ASV, Malaizijas, Kanādas. Aromatizētājus, glicerīnu, propilēnglikolu, nikotīnu, lai radītu pats savu vape šķidrumu.

Gribās pamēģināt vai elektroniskās cigaretes var aizvietot tabakas izstrādājumus? Priekš Jums izveidojām sadaļu - Vienreizējās e cigaretes.

Pirmais pirkums, lai kas arī tas nebūtu, vienmēr ir visgrūtākais. Ar elektronisko cigareti ir tieši tas pats. 20 dažādas formas, 10 dažādas krāsas, 5 dažādi veidi. Kurš labāks? Kas izdevīgāks? Ja Jums ir radušies šādi jautājumi, tad sekojiet mūsu pamācībai: “Kā pareizi izvēlēties īsto elektronisko cigareti tieši TEV” - priekš Jums izveidojām sadaļu - elektroniskās cigaretes iesācējiem.

Tu esi noklausījies pārdevējos, tu zini kas ir elektroniskā cigarete, kā viņa strādā. Bet kāds laiks jau ir pagājis un ierīce, kas tev blakām ir bijusi vairākus mēnēšus, diemžēl nespēj turēt līdzi tavai ikdienai... - priekš tevis sadaļa - e cigaretes pieredzējušiem lietotājiem.

Uz taviem pleciem sēž neskaitāmas stundas ar iztvaicētāju maiņām. Tavas garšu kārpiņas ir izjutušas visus aromātus, ko cilvēce vien var piedāvāt un tev ir izbesijis Red Astaire. Tu zini kāda ir starpība starp kantālu un nerūsējošo tēraudu. Visi draugi TEV prasa uztīt spolīti viņu elektroniskajai cigaretei. Un Tu nevari neielikt instagramā selfiju ar #vapenation. Esi sveicināts Vape Guru Klubā. Priekš tevis sadaļa - elektroniskās cigaretes ekspertiem.

Vienreizējās e cigaretes

Vienlaicīgi gan jaunums e cigarešu tirgū, gan 10 gadus vecas pagātnes atgriešanās jaunā izpildījumā.

Vienreizējās e-cigaretes ir piemērotas tiem, kuri vēlas pašu vienkāršako e-cigarešu lietošanas veidu - nav jādomā par šķidruma pildīšanu, iztvaicētāju maiņu, baterijas lādēšanu. Radītas ar domu - viena vienreizējā e cigarete vienai dienai. Nav jābaidās pazaudēt, sadauzīt vai saslapināt. Lietošana tik pat vienkārša kā cigarešu paciņai: aizmirsi mājās - nopērc jaunu.

Vienreizējā e cigarete lieliski noderēs arī tiem, kuri vēlas atmest cigarešu smēķēšanu, bet nevar saņemties un nopirkt savu pirmo elektronisko cigareti. Nav jābaidās ieguldīt lielus līdzekļus, lai izmēģinātu e cigareti - pamēģini vienreizējo e cigareti un, ja iepatīkas, vari sākt domāt par pirmās elektroniskās cigaretes iegādi.

Jaunās paaugzes vienreizējās e cigaretes ir pildītas ar nikotīna sāls šķidrumu (nic salt) - tāpēc bieži tiek sauktas arī par salt cigaretes, salt vape, salt elektroniskā cigarete. Galvenais kam jāpievērš uzmanība iegādājoties vienreizējo e cigareti ir šķidruma tilpums nevis ieelpu skaits (puffs) - reālais ieelpu skaits būs atkarīgs no tā cik garas ieelpas vilksiet un cik daudz šķidruma ir vienreizējā e cigaretē nevis cipara uz iepakojuma.

Modena Vape Shop veikalos ir nopērkamas 3 dažādu ražotāju vienreizējās elektroniskās cigaretes: Salt Switch – 6,50; Iwiz Lux – 6,50; un Nasty Fix - 3,50. Katram ražotājam atšķiras pieejamās garšas, vienreizējo elektronisko cigarešu izmērs, svars un šķidruma daudzums. Visām šīm vienreizējām cigaretēm ir viena kopīga īpašība - tās ir pildītas ar sāls nikotīnu ar stiprumu 20mg/ml.

Ir pieejamas arī vienreizējās elektroniskās cigaretes bez nikotīna - Salt Switch Zero.

Elektroniskās cigaretes iesācējiem

Tātad Tu beidzot esi izlēmis atmest smēķēt cigaretes. Fantastiski. Apsveicam!

Tavs ceļojums ir sācies. Tevi gaida neskaitāms tvaiku un garšu piedzīvojums. Katrā piedzīvojumā ir vajadzīgs kompanjons un tieši tev ir paveicies. Mēs esam atraduši 2 elektroniskās cigaretes, kas noteikti tev palīdzēs tavā ceļojumā...

Elektroniskā cigarete NR.1

Kompānija: UWELL; Pilnais nosaukums Caliburn G; Baterijas tilpums: 690mah; Šķidruma ietilpība: 2,0 ml; Cena: 35 EUR

Ideāli sader ar šķidrumiem no: PodSalt un ARA MAX

Elektroniskā cigarete NR.2

Kompānija: Geekvape; Pilnais nosaukums Wenax K1; Baterijas tilpums: 600mah; Šķidruma ietilpība: 2 ml; Cena: 25 EUR

Ideāli sader ar šķidrumiem no: PodSalt un ARA MAX.

E cigaretes pieredzējušiem lietotājiem

Tu esi noklausījies pārdevējos, tu zini kas ir elektroniskā cigarete, kā viņa strādā. Bet kāds laiks jau ir pagājis un ierīce, kas tev blakām ir bijusi vairākus mēnēšus, diemžēl nespēj turēt līdzi tavai ikdienai...

E cigarete NR.1

Kompānija: VooPoo; Pilnais nosaukums Drag S; Baterijas tilpums: 2500mah; Šķidruma ietilpība: 4,5 ml; Cena: 45 EUR. Kopumā par e cigareti: Viegli saredzams škidruma daudzums tankā; Ekrāna esamība spēj parādīt precīzāku informāciju par e cigareti un baterijas līmeni; USB-C esamība, kas spēj ātrāk uzlādēt bateriju; 7 dažādu pretestību iztvaicētāji No 0,15ohm līdz 1,0ohm.

E cigarete NR.2

Kompānija: SMOK; Pilnais nosaukums Nord 4; Baterijas tilpums: 2000mah; šķidruma ietilpība: 4,5ml; cena: 40 eur. Divi dažādi kārtridži ar dažāda veida iztvaicētājiem – viena no plašākajām iespējām piemeklēt sev atbilstošāko tvaika apjomu un garšu.

Elektroniskās cigaretes ekspertiem

Uz taviem pleciem sēž neskaitāmas stundas ar iztvaicētāju maiņām. Tavas garšu kārpiņas ir izjutušas visus aromātus, ko cilvēce vien var piedāvāt un tev ir izbesijis Red Astaire. Tu zini kāda ir starpība starp kantālu un nerūsējošo tēraudu. Visi draugi TEV prasa uztīt spolīti viņu elektroniskajai cigaretei. Un Tu nevari neielikt instagramā selfiju ar #vapenation. Esi sveicināts Vape Guru Klubā.

Elektroniskā cigarete NR.1

Kompānija: GeekVape; Pilnais nosaukums ZeusX Mesh RTA un AEGIS MAX; Šķidruma ietilpība: 4,5 ml; Elektroniskās cigaretes max jauda: 100W; elektroniskās cigaretes komplekta cena: 79 EUR; Ideāli sader ar šķidrumiem no DripDown un IVG. Kopumā par elektronisko cigareti: Ar 21700 tipa bateriju, šī kombinācija mierīgi izturēs visu dienu, Jaunais ZeusX tanks ir izveidots ar augšējo gaisa padevi, kas nodrošina e-šķidruma vienmērīgu cirkulēšanu, Elektroniskā cigarete ir ar IP67 ūdens izturīga un trieciena izturīga, Spēj pieņemt gan 18650 un 21700 baterijas.

Elektroniskā cigarete NR.2

Kompānija: GeekVape un VandyVape; Pilnais nosaukums Aegis Solo un BSRK 1,5 RTA; Šķidruma ietilpība: 2,5 ml; Elektroniskās cigaretes max jauda: 100W; elektroniskās cigaretes komplekta cena: 75 EUR; Ideāli sader ar šķidrumiem no PodSalt. Kopumā par elektronisko cigareti: Ideāls variants MTL cienītājiem: jaudīgs un kompakts; VandyVape BSRK V 1.5 mini ir vienas spoles, pārbūvejams tanks. Aprīkots ar 5 dažādiem gaisa padeves caurumiem no 1 mm līdz 1.8 mm; Komplektā nāk metāla aizsargs, kuru var uzlikt stikla vietā.

Elektroniskā cigarete NR.3

Kompānija: GeekVape un 1928 Cthulu; Pilnais nosaukums Aegis Squonk un 1928 Cthulu MTL RDA; Elektroniskās cigaretes max jauda: 100W; elektroniskās cigaretes komplekta cena: 74 EUR. Kopumā par elektronisko cigareti: Squonk un MTL cienītājiem; Fantastisks variants, kas apvieno divas pasaules vienā, Viens no retajiem pārbūvējamajiem driperiem, kas ir ar cigarešu vilkmi, Aegis Squonk mods ar IP67 ūdensdrošības sertifikāciju un ar veselu 10ml mīkstu pudelīti; Super parocīgs aktīviem cilvēkiem; Salīdzinoši reti jauzpilda; Viegli uzbūvējams vienu spolīšu RDA.